بانک ملت: هدف ادعای حقوق ۱۷۰ میلیون تومانی تخریب و حاشیه‌سازی است

به گزارش ایرنا، روابط عمومی بانک ملت در اطلاعیه‌ای درباره خبری با عنوان «حقوق ۱۷۰ میلیون تومانی مدیرعامل شرکت لیزینگ ملت»، با رد ادعاهای مطرح شده، اعلام کرد: مبلغ حقوق پرداختی مطرح شده صحت ندارد و هرگونه پرداختی به مدیران و کارکنان بانک و شرکت‌های تابعه در چارچوب قوانین و مقررات است.

در اطلاعیه روابط عمومی بانک ملت آمده است: یک پایگاه خبری با انتشار تصویر یک نامه داخلی با هدف فریب افکار عمومی، در تیتر خبر به عدد ۱۷۰ میلیون تومان اشاره کرده که این رقم مربوط به مجموع پرداختی های ۲ ماه با احتساب مطالبات و سایر هزینه‌های غیرمستمر و پایین تر از سقف حداکثر حقوق کارکنان و مدیران دستگاه‌ها بوده است.

در این اطلاعیه تصریح شده است: اظهارات خلاف واقع و مغرضانه این رسانه برای تخریب یک نهاد اقتصادی بزرگ و معتبر است و بازنشر بی درنگ آن در رسانه‌های معاند مانند ایران اینترنشنال شائبه هماهنگی این اقدامات را تقویت می‌کند. بانک ملت در راستای استیفای حقوق سهامداران، مشتریان و کارمندان این موضوع را تا حصول نتیجه نهایی از طریق نهادهای قضایی به صورت ویژه پیگیری نماید.

روابط عمومی بانک ملت افزود: انتشار این خبر کذب، توسط یکی از مدیران برکنار شده یکی از شرکت‌های تابعه بانک، با هدف تخریب و حاشیه‌سازی صورت گرفته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *