وام 50 میلیون تومانی بانک دی به چه افرادی تعلق می گیرد؟

تمامی فرهنگیان کشور اعم از کادر اداری، معلمان، نیروهای خدماتی مدارس و همچنین کارکنان شاغل در وزارت و اداره‌های تابع آموزش و پرورش سراسر کشور در صورتی که مشتری بانک دی باشند امکان درخواست برای وام 50 میلیونی این مجموعه را دارند.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، آن دسته از مشتریان بانک دی که در سیستم آموزش و پرورش فعال هستند برای دریافت وام 50 میلیون تومانی طرح کارت اعتباری ویژه فرهنگیان این مجموعه باید در یکی از شعب آن سپرده قرض الحسنه داشته باشند. افراد واجد شرایط دریافت این تسهیلات باید ضامن رسمی داشته باشند. به ازای هر 25 میلیون تومان مبلغ وام، ارائه یک ضامن رسمی ضروری است. سود این تسهیلات 23 درصد اعلام شده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن 36 ماه است. لازم به ذکر است که 5 درصد از کل مبلغ وام نزد بانک باقی خواهد ماند و بقیه مبلغ به حساب متقاضی واریز خواهد شد.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 1 میلیون و 935 هزار و 486 تومان است. کل سود تسهیلات، 19 میلیون و 677 هزار و 499 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 70 میلیون و 237 هزار و 499 تومان خواهد بود.

بانک دی با چه هدفی شکل گرفت؟

بانک دی یکی از بانک‌های خصوصی کشور است که فعالیت خود را با هدف تسهیل و فراهم کردن امکان مشارکت گسترده و فراگیر ملی و مردمی در تمامی فعالیت‌های سازنده، سودده و موجه اقتصادی و مالی به ویژه در زمینه‌های پولی، مالی و بانکی آغاز کرد.

این مجموعه طی سال‌های فعالیت خود توانسته تندیس چهاردهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی 98، لوح سپاس سومین جشنواره تبلیغات ایران 1396 و … را به دست آورد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *