ادامه پذیره‌نویسی غیرحضوری واحدهای سرمایه‌گذاری ETF در بانک ملی ایران

با توجه به لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کشور برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، پذیره‌نویسی غیرحضوری متقاضیان خریداری واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری واسطه‌گری مالی یکم (ETF) در بانک ملی ایران ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک با توسعه و تقویت زیرساخت‌های خدمات الکترونیک و غیرحضوری خود در تلاش است این بار هم در کنار مشتریان و هم‌وطنان عزیز باشد تا در کنار دولت در جهت قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا گام بردارد.

ازاین‌رو و به جهت رفاه حال مشتریان گران‌قدر، پذیره‌نویسی غیرحضوری متقاضیان خریداری واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری واسطه‌گری مالی یکم (ETF) از طریق سامانه اینترنتی «بام»، اپلیکیشن «بله»، سامانه اینترنتی IPG، اپلیکیشن ایوا و «نشان بانک» در اپلیکیشن آپ امکان‌پذیر است.

همچنین واحد ارتباط مردمی شرکت‌های داده‌ورزی سداد، پرداخت الکترونیک سداد و آسان پرداخت پرشین، امور مربوط به عملیات با اپلیکیشن‌ها و درگاه‌ها را پاسخگو خواهند بود.

لازم به ذکر است، پذیره‌نویسی از بامداد روز یکشنبه ۱۴ اردیبهشت‌ماه سال جاری آغاز و تا چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه ادامه دارد و تا این زمان به دلیل غیرحضوری بودن روش‌های بانک ملی ایران با استقبال بسیار خوبی مواجه بوده است.