مدیرعامل بانک مسکن به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت

ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیرعامل بانک مسکن امروز به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیرعامل بانک مسکن صبح امروز به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت.

رحیمی انارکی از 18 فروردین ماه به دلیل این بیماری در بیمارستان بستری شده بود و بنابه گفته همکاران وی روند بیماری وی نیز رو به بهبود بوده است. با این حال این روند ادامه نیافت و حال وی رو به وخامت گذاشت تا جایی که روز گذشته وی به کما رفت و صبح امروز درگذشت.

عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی به این مناسبت پیام تسلیتی صادر کرد. در پیام تسلیت همتی آمده است:

“انا لله و انا الیه راجعون”

خبر درگذشت ناگهانی دوست و همکار عزیزمان، مرحوم ابوالقاسم رحیمی انارکی، مدیر عامل فقید بانک مسکن بر اثر بیماری کرونا بسیار تاسف‌برانگیز و حزن آور است.

مرحوم رحیمی انارکی، سالیان طولانی در بانک مسکن و در مدارج مختلف خدمت‌رسانی کرد و در سال‌های اخیر در کسوت مدیرعامل منشاء خیر و خدمت برای آحاد جامعه و کارکنان آن بانک بود.

صداقت بی‌نظیر، مسئولیت‌پذیری مجدانه، اهتمام مشفقانه، همدلی و فصاحت کلام از خصلت‌های فراموش نشدنی مرحوم رحیمی انارکی است که در خاطر همگان جاودانه خواهد ماند.

اینجانب ضمن تسلیت به خانواده گرامی ایشان و همکارانشان در بانک مسکن، از درگاه خداوند متعال آرزوی مغفرت الهی برای روح آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای اعضای خانواده، بازماندگان، دوستان و همکاران ایشان مسئلت دارم.