مراسم تجلیل از خبرنگاران در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد

خبرگزاری میزان- مراسم تجلیل از خبرنگاران در سازمان  ثبت اسناد و املاک کشور با حضور مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و بین الملل و همچنین رییس دفتر ریاست این سازمان برگزار شد.

خبرگزاری میزان – در آستانه هفدهم مرداد ماه و فرارسیدن روز خبرنگار، مراسم تجلیل از خبرنگاران در سازمان  ثبت اسناد و املاک کشور با حضور  سید علی تقوی مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و بین الملل و مهدی بهادر رییس دفتر ریاست این سازمان برگزار شد.

مهدی بهادر رییس دفتر ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در این مراسم  با تبریک میلاد امام هادی (ع)، عید سعید غدیر خم و روز خبرنگار، از فعالان عرصه خبر به عنوان قشر دلسوز و متعهد جامعه یاد کرد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی که به دست گروهک تروریستی طالبان به درجه رفیع شهادت نائل شد، ادامه داد: روز خبرنگار فرصتی گرانبها برای پاسداشت مقام شامخ تمام انسانهای فرهیخته ای است که جان خود را در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه، تقدیم انقلاب کردند.

رییس دفتر ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خطاب به خبرنگاران حاضر در این مراسم، تاکید کرد: شما خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خود هستید؛ چراکه در عمق جامعه زندگی می کنید و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی شماست.

بهادر با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) مبنی بر اینکه «حق را بگو و در راه خدا از ملامت گوی نهراس»، برای همه خبرنگاران جامعه تداوم عزت و اهتمام مسئولانه را آرزو کرد.

رییس دفتر ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در پایان گفت: بی شک دستیابی به قله های ‌پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور، مراقبت از منابع ملی و مصالح مردم و آرمان های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با حق جویی به صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی شود.